KONST / Litografier / Färglitografi 13789120
nr 1378 9120
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 176/350,1978, bladets mått: 60x68cm, oramat löst blad
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 februari 2021
kl 19:37:19
15/2 19:17:20
15/2 19:34:58